SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
431 318 €
(5 391 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
80 m²
Langnau im Emmental

spavaća sobaatypical
stan80 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Diese charmante 3.5-Zimmer-Wohnung begeistert mit einer sonnigen Lage, herrlicher Aussicht und einem Wohnambiente zum Wohlfühlen.Hoch über der Umgebun...

Ostalo
Dob ponude: 4dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

Langnau im Emmental
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

PREMIUM HOMES AG

Slični oglasi

Slično u inozemstvu