SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
2 460 373 €
(17 327 € / m²)
Prodaja
6+
1
142 m²
Alpenblickstrasse, Lachen

spavaća soba6+
stan142 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

An privilegierter, ruhiger und dennoch zentraler Lage in Lachen präsentiert sich diese stilvolle 5.5-Zimmer-Wohnung an der Alpenblickstrasse 8 als ide...

Ostalo
Dob ponude: 1dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Alpenblickstrasse, Lachen
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

RE/MAX Immobilien in Lachen

Slični oglasi

Slično u inozemstvu