SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
430 673 €
(11 640 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
37 m²
St. Niklausengasse, Kriens

spavaća sobaatypical
stan37 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Die gepflegte Liegenschaft befindet sich an zentraler und dennoch ruhiger Lage in Kriens, mit Einkaufsmöglichkeiten, Schulen, ÖV und Freizeitangeboten...

Ostalo
Dob ponude: 147dana
Ažurirano: 8dana

Lokaliteti

St. Niklausengasse, Kriens
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

PASSIO Immobilien AG

Slični oglasi

Slično u inozemstvu