SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
590 292 €
(10 541 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
56 m²
Breiteneichstrasse, Kirchberg (SG)

spavaća sobaatypical
stan56 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

2.5 Zimmer WohnungTauchen Sie ein in Ihr neues Zuhause! Inmitten einer malerischen Umgebung mit Blick zum Säntis und den Churfirsten bieten wir Ihnen ...

Ostalo
Dob ponude: 10dana
Ažurirano: 10dana

Lokaliteti

Breiteneichstrasse, Kirchberg (SG)
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Mondeva GmbH

Slični oglasi

Slično u inozemstvu