SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
458 177 €
(7 273 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
63 m²
Gerbeackerstrasse, Kerzers

spavaća sobaatypical
stan63 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Diese 2.5-Zimmerwohnung im 3. Obergeschoss (Attika) überzeugt durch ihre zentrale Lage, einen durchdachten Grundriss und ein angenehmes Wohnambiente. ...

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Gerbeackerstrasse, Kerzers
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Immoschwab AG

Slični oglasi

Slično u inozemstvu