SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
603 021 €
(5 482 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
110 m²
Landstrasse, Itingen

spavaća sobaatypical
stan110 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Diese charmante Eigentumsgelegenheit überzeugt durch eine durchdachte Raumaufteilung, ruhige Lage und gepflegtes Ambiente. Ideal für Menschen, die Wer...

Ostalo
Dob ponude: 72dana
Ažurirano: 72dana

Lokaliteti

Landstrasse, Itingen
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

PREMIUM HOMES AG

Slični oglasi

Slično u inozemstvu