SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
1 240 528 €
(7 518 € / m²)
Prodaja
3
1
165 m²
Chemin de Goza, Hérémence

spavaća soba3
stan165 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Boutique apartment Les Masses anchors the Havre Blanc project, a development envisioned for enduring quality and sustainable value. This residence com...

Ostalo
Dob ponude: 52dana
Ažurirano: 31dana

Lokaliteti

Chemin de Goza, Hérémence
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Baerz & Co Luxury Homes International

Slični oglasi

Slično u inozemstvu