SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
724 356 €
(11 875 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
61 m²
Chemin du Lac des Dix, Hérémence

spavaća sobaatypical
stan61 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

EINE SCHWEIZER INVESTITION Eine Wohnung in der Residenz Dent Blanche ermöglicht es Ihnen, das Vergnügen des Lebens mit einer umsichtigen Wahl des Erb...

Ostalo
Dob ponude: 161dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Chemin du Lac des Dix, Hérémence
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

EXPERIMMO Conseils SA

Slični oglasi

Slično u inozemstvu