SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
1 019 443 €
(6 935 € / m²)
Prodaja
6+
2+
147 m²
Chemin du Revers, Gryon

spavaća soba6+
stan147 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Dès l’entrée, on ressent immédiatement la chaleur d’un chalet alpin : boiseries chaleureuses, larges espaces de vie et une vue à couper le souffle sur...

Ostalo
Dob ponude: 305dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Chemin du Revers, Gryon
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Gryon Immobilier & Home Story

Slični oglasi

Slično u inozemstvu