SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
374 256 €
(5 127 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
73 m²
Schöneggstrasse, Grenchen

spavaća sobaatypical
stan73 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Deutsche VersionDiese 3,5-Zimmer-Wohnung im Erdgeschoss befindet sich in einer ruhigen Gegend in der Nähe aller Annehmlichkeiten und bietet ein prakti...

Parametri

Oprema i značajke

Generirano iz umjetne inteligencije

KatZaseban wcZasebna kuhinjaNužna renovacija

Ostalo
Dob ponude: 147dana
Ažurirano: 54dana

Lokaliteti

Schöneggstrasse, Grenchen
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Buri Gestion

Slični oglasi

Slično u inozemstvu