SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
1 134 534 €
(12 892 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
88 m²
Route de Rolle, Gilly

spavaća sobaatypical
stan88 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Situé au dernier étage d'une résidence au coeur du charmant village de Gilly, ce superbe appartement en attique d'environ 88 m² habitables bénéficie d...

Ostalo
Dob ponude: 1dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Route de Rolle, Gilly
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Home Plus La Côte Sàrl

Slični oglasi

Slično u inozemstvu