SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
1 830 997 €
(21 798 € / m²)
Prodaja
6+
2+
84 m²
Rue Agasse, Genève

spavaća soba6+
stan84 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

In a beautiful 1930s building ideally located in the heart of Malagnou, we are offering for sale two stacked apartments, fully renovated in 2020 and p...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

Otvoreni dnevni boravakZaseban wcNakon renovacijeVisoki stropoviPrirodno svjetlo

Ostalo
Dob ponude: 156dana
Ažurirano: 30dana

Lokaliteti

Rue Agasse, Genève
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

NSR Group

Slični oglasi

Slično u inozemstvu