SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
754 676 €
(13 012 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
58 m²
Via Roncaccio, Gambarogno

spavaća sobaatypical
stan58 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

ZweitwohnsitzResidenza secondariaDiese frisch renovierte und grosszügige 2.5-Zimmer-Wohnung, welche aus einer 3.5-Zimmer-Wohnung entstanden ist, befin...

Ostalo
Dob ponude: 221dana
Ažurirano: 21dana

Lokaliteti

Via Roncaccio, Gambarogno
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Swisslife

Slični oglasi

Slično u inozemstvu