SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
526 604 €
(7 744 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
68 m²
Egglistrasse, Gaiserwald

spavaća sobaatypical
stan68 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Diese 3.5-Zimmer-Wohnung im vierten Obergeschoss in Abtwil SG bietet auf 68 m² Wohnfläche ein gemütliches Zuhause mit viel Potenzial. Ein Balkon von 1...

Ostalo
Dob ponude: 158dana
Ažurirano: 138dana

Lokaliteti

Egglistrasse, Gaiserwald
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

SZ Immo

Slični oglasi

Slično u inozemstvu