SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
824 418 €
(7 495 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
110 m²
Neumattstrasse, Fulenbach

spavaća sobaatypical
stan110 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Attraktive 4 ½-Zimmer Neubauwohnungen im 1. oder 2. OG - in ruhiger Lage – Bezug Ende Mai 2027Kurzbeschrieb:In der Überbauung «Neumatt» in Fulenbach e...

Ostalo
Dob ponude: 15dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

Neumattstrasse, Fulenbach
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

First Immobilien AG

Slični oglasi

Slično u inozemstvu