SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
1 287 682 €
(15 330 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
84 m²
Chemin de l'Epinette, Founex

spavaća sobaatypical
stan84 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Ce bel appartement de 3.5 pièces se situe au coeur du village prisé de Founex, au sein d'une charmante résidence construite en 2001.L'espace de vie, p...

Ostalo
Dob ponude: 30dana
Ažurirano: 7dana

Lokaliteti

Chemin de l'Epinette, Founex
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Naef Immobilier Nyon

Slični oglasi

Slično u inozemstvu