SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
1 690 574 €
(6 477 € / m²)
Prodaja
6+
2+
261 m²
Route Neuve, Faoug

spavaća soba6+
stan261 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Diese grosszügige und lichtdurchflutete 7-Zimmer-Maisonettewohnung bietet ein aussergewöhnliches Wohngefühl auf insgesamt drei Ebenen. In einer hochwe...

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Route Neuve, Faoug
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

PASSIO Immobilien AG

Slični oglasi

Slično u inozemstvu