SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
273 374 €
(1 822 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
150 m²
Via Loré, Faido

spavaća sobaatypical
stan150 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Nella pittoresca frazione di Vigera, a Osco, proponiamo in vendita un affascinante appartamento duplex, immerso nella quiete e baciato dal sole per gr...

Ostalo
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Via Loré, Faido
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ImmoSky AG - Ticino

Slični oglasi

Slično u inozemstvu