SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
1 845 788 €
(16 050 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
115 m²
Chemin des Vignes, Etoy

spavaća sobaatypical
stan115 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Situé dans le charmant village d’Etoy, ce magnifique appartement de standing de 4.5 pièces offre un cadre de vie privilégié entre vignes, lac et monta...

Ostalo
Dob ponude: 4dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

Chemin des Vignes, Etoy
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Luxury Places SA

Slični oglasi

Slično u inozemstvu