SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
1 735 097 €
(9 229 € / m²)
Prodaja
6+
2+
188 m²
Chemin des Vignes, Etoy

spavaća soba6+
stan188 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Situé dans la charmante commune d'Etoy, au sein d'un immeuble moderne avec ascenseur, ce magnifique appartement en duplex séduit dès les premiers inst...

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Chemin des Vignes, Etoy
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

SPG Location Nyon

Slični oglasi

Slično u inozemstvu