SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
940 221 €
(7 232 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
130 m²
Rickenstrasse, Eschenbach (SG)

spavaća sobaatypical
stan130 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Moderne 4.5 Zimmer-Neubauwohnungen in St. Gallenkappel Inmitten einer atemberaubenden Landschaft entstehen vier stilvoll gestaltete Mehrfamilienhäuser...

Parametri

Oprema i značajke

Generirano iz umjetne inteligencije

KadaTuš kabinaZaseban wcDrveni podOtvoreni dnevni boravakKuhinjski aparatiPogledNakon renovacijePrirodno svjetlo

Ostalo
Dob ponude: 267dana
Ažurirano: 44dana

Lokaliteti

Rickenstrasse, Eschenbach (SG)
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IDZ Immobilien Dienstleistungszentrum GmbH

Slični oglasi

Slično u inozemstvu