SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
393 738 €
(5 625 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
70 m²
Ersigen

spavaća sobaatypical
stan70 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Hell, modern und ruhig: 3.5-Zimmer-Wohnung mit Weitblick in BurgdorfWillkommen in Ihrem neuen Zuhause. Diese 2022 renovierte 3.5-Zimmer-Wohnung in Bur...

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Ersigen
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Suisse Homes GmbH

Slični oglasi

Slično u inozemstvu