SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
1 250 276 €
(8 623 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
145 m²
Hauptstrasse, Ermatingen

spavaća sobaatypical
stan145 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Fantastisches 4.5-Zimmer-Wohnung-Hausteil in begehrter Lage. Vollständig saniert, mit der Wohnqualität eines Neubaus und dem Charme seiner Geschichte....

Ostalo
Dob ponude: 8dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Hauptstrasse, Ermatingen
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ImmoLeague AG

Slični oglasi

Slično u inozemstvu