SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
3 051 695 €
(21 192 € / m²)
Prodaja
6+
1
144 m²
Kappelistrasse, Erlenbach (ZH)

spavaća soba6+
stan144 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

In ruhiger und attraktiver Wohnlage von Erlenbach ZH erwartet Sie diese grosszügige 6-Zimmer-Wohnung mit 144 m² Wohnfläche, durchdachtem Grundriss und...

Ostalo
Dob ponude: 54dana
Ažurirano: 15dana

Lokaliteti

Kappelistrasse, Erlenbach (ZH)
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Grundeigentumer Verband Schweiz

Slični oglasi

Slično u inozemstvu