SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
757 767 €
(7 149 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
106 m²
Roggwilerstrasse, Egnach

spavaća sobaatypical
stan106 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

106 m2 grosse Neubau-DachwohnungIn ländlicher Umgebung mitten im Grünen überzeugt das neu erstellte Mehrfamilienhaus mit insgesamt nur sechs Wohnungen...

Ostalo
Dob ponude: 163dana
Ažurirano: 8dana

Lokaliteti

Roggwilerstrasse, Egnach
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

AFORIA Immobilien AG

Slični oglasi

Slično u inozemstvu