SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
1 613 664 €
(12 509 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
129 m²
Rue de la Petite Forge, Echandens

spavaća sobaatypical
stan129 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Bienvenue sur notre portail immobilier, où vous trouverez le nid douillet de vos rêves à Echandens. Imaginez-vous dans ce magnifique appartement de 4....

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Rue de la Petite Forge, Echandens
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

BETTERHOMES (Suisse) SA Etoy VD

Slični oglasi

Slično u inozemstvu