SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
855 896 €
(7 443 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
115 m²
Route de Lausanne, Echallens

spavaća sobaatypical
stan115 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Situé dans une copropriété intimiste de 6 logements, offrez-vous le charme authentique d’un ancien corps de ferme entièrement rénové. Ici, Newhome Ser...

Ostalo
Dob ponude: 60dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Route de Lausanne, Echallens
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

NewHome Services SA

Slični oglasi

Slično u inozemstvu