SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
1 118 537 €
(9 168 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
122 m²
Wasenstrasse, Döttingen

spavaća sobaatypical
stan122 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

In zentraler und sehr attraktiver Lage von Döttingen entsteht eine moderne Wohnoase, die zeitgemässes Wohnen mit hoher Lebensqualität verbindet. Die F...

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Wasenstrasse, Döttingen
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

PREMIUM HOMES AG

Slični oglasi

Slično u inozemstvu