SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
588 769 €
(5 661 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
104 m²
Bellevoie, Delémont

spavaća sobaatypical
stan104 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Ce très bel appartement est situé au troisième étage d’un immeuble de standing construit en 2011.Idéalement placé à proximité immédiate de la gare de ...

Parametri

Oprema i značajke

Generirano iz umjetne inteligencije

Otvoreni dnevni boravakPrirodno svjetloPogledTerasa

Ostalo
Dob ponude: 157dana
Ažurirano: 6dana

Lokaliteti

Bellevoie, Delémont
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Les Forestiers du Jura

Slični oglasi

Slično u inozemstvu