SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
752 966 €
(11 409 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
66 m²
Riedweg, Davos

spavaća sobaatypical
stan66 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Willkommen in Davos Wiesen! An sonniger und ruhiger Lage zwischen Davos und Lenzerheide erwartet Sie diese attraktive 3.5-Zimmer-Ferienwohnung, die in...

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Riedweg, Davos
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Swisslife

Slični oglasi

Slično u inozemstvu