SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
763 584 €
(10 319 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
74 m²
Route de Bettens, Daillens

spavaća sobaatypical
stan74 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

UNE EXCLUSIVITÉ PROXIMMO AGENCE IMMOBILIÈREAppartement 3.5 pièces sous combles avec balcon – Promotion neuve à DaillensSitué au cœur du village de Dai...

Ostalo
Dob ponude: 27dana
Ažurirano: 27dana

Lokaliteti

Route de Bettens, Daillens
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Proximmo

Slični oglasi

Slično u inozemstvu