SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
643 841 €
(7 852 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
82 m²
Chemin des Devins, Cressier (NE)

spavaća sobaatypical
stan82 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Découvrez Le Clos des Argilles, un projet résidentiel niché dans le cadre paisible et verdoyant de Cressier, entre coteaux boisés et paysages viticole...

Ostalo
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Chemin des Devins, Cressier (NE)
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Naef Immobilier Neuchâtel

Slični oglasi

Slično u inozemstvu