SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
1 626 790 €
(14 656 € / m²)
Prodaja
5
1
111 m²
Vy-Verte, Corsier (GE)

spavaća soba5
stan111 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Au coeur du charmant village de Corsier, dans un environnement résidentiel prisé où règnent calme et qualité de vie, découvrez ce magnifique apparteme...

Ostalo
Dob ponude: 10dana
Ažurirano: 7dana

Lokaliteti

Vy-Verte, Corsier (GE)
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Lakeside Real Estate

Slični oglasi

Slično u inozemstvu