SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
2 566 070 €
(9 647 € / m²)
Prodaja
6+
2+
266 m²
Via Tavernola, Comano

spavaća soba6+
stan266 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

A Comano, in un contesto residenziale particolarmente tranquillo e immerso nella luce, proponiamo questo raffinato attico di 5.5 locali con dependance...

Ostalo
Dob ponude: 5dana
Ažurirano: 5dana

Lokaliteti

Via Tavernola, Comano
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Fontana Sotheby's International Realty

Slični oglasi

Slično u inozemstvu