SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
8 716 278 €
(26 097 € / m²)
Prodaja
6+
2+
334 m²
Chemin de Ruth, Cologny

spavaća soba6+
stan334 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Situé sur les hauteurs de la prestigieuse commune de Cologny, cet appartement d'exception se trouve au sein d'une résidence de grand standing, entière...

Ostalo
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Chemin de Ruth, Cologny
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Lake Geneva Prestige

Slični oglasi

Slično u inozemstvu