SUPA24
2 365 036 €
(13 139 € / m²)
Prodaja
6+
1
180 m²
Via Collina d'Oro, Collina d'Oro

spavaća soba6+
stan180 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Vendesi una casa con vista lago, fronte lago a Montagnola, Collina d'Oro.Numero di camere 6,5 locali 5 camere da letto; 3 bagni.Superfici interne ~ 18...

Ostalo
Dob ponude: 281dana
Ažurirano: 133dana

Lokaliteti

Via Collina d'Oro, Collina d'Oro
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ABINVEST SWISS FIDUCIARIA

Slični oglasi

Slično u inozemstvu