SUPA24
1 048 141 €
(12 048 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
87 m²
Lindawäg, Churwalden

spavaća sobaatypical
stan87 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Entdecken Sie diese exklusive 3.5-Zimmer-Dachwohnung. Mit 87 m² Wohnfläche im 3. Stock bietet diese Minergie Neubauwohnung höchste Wohnqualität und En...

Ostalo
Dob ponude: 158dana
Ažurirano: 131dana

Lokaliteti

Lindawäg, Churwalden
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

UrbanHome

Slični oglasi

Slično u inozemstvu