SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
1 660 117 €
(9 765 € / m²)
Prodaja
6+
2+
170 m²
Route de Vaularbel, Cheyres-Châbles

spavaća soba6+
stan170 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Cheyres, à vendre, magnifique attique de 190 m2 avec vue sur le lac de Neuchâtel et le jura !Cet attique est en cours de finitions et les choix des ma...

Ostalo
Dob ponude: 4dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

Route de Vaularbel, Cheyres-Châbles
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Montoit.ch Sàrl

Slični oglasi

Slično u inozemstvu