SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
943 936 €
(8 504 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
111 m²
Route de Châtillon, Châtillon (FR)

spavaća sobaatypical
stan111 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Opportunité – Superbe appartement neuf de 4.5 pièces avec ascenseur Situé à Châtillon (FR), au sein d’une petite PPE récente de standing, ce magnifiqu...

Ostalo
Dob ponude: 1dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Route de Châtillon, Châtillon (FR)
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ISTAR IMMOBILIER Sàrl

Slični oglasi

Slično u inozemstvu