Popis ponuda
7
7
7
929 263 €
(9 580 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
97 m²
Le Gottau, Châtel-Saint-Denis
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
atypical
stan
97 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
MP4413
The family heart‑stopper in Châtel‑St‑Denis — private 250 m² garden, light and serenity. Move in and create your most beautiful memories.
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
6dana
Ažurirano:
6dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Le Gottau, Châtel-Saint-Denis
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.