SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
425 589 €
(4 836 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
88 m²
Rue de la Vieille Poste, Chalais

spavaća sobaatypical
stan88 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

BARRAS & SCHEUCHZER vous propose en exclusivité un appartement en vente dans une authentique maison villageoise de deux appartements - entièrement rén...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

TerasaNakon renovacijeOtvoreni dnevni boravak

Ostalo
Dob ponude: 6dana
Ažurirano: 6dana

Lokaliteti

Rue de la Vieille Poste, Chalais
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

BARRAS & SCHEUCHZER SA

Slični oglasi

Slično u inozemstvu