SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
643 284 €
(6 771 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
95 m²
Via Chioso, Caslano

spavaća sobaatypical
stan95 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

3.5 locali con giardino a Caslano in una residenza di nuova costruzione.  Situato al piano terra, l’immobile si compone di atrio d’ingresso su un ampi...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

TerasaKatOtvoreni dnevni boravakKuhinjski aparati

Ostalo
Dob ponude: 158dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

Via Chioso, Caslano
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

House & Trade SA

Slični oglasi

Slično u inozemstvu