SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
730 510 €
(7 454 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
98 m²
Via Chioso, Caslano

spavaća sobaatypical
stan98 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Nuovo 3.5 locali all’ultimo piano a Caslano. Attualmente l’appartamento è affittato, può quindi essere acquistato come appartamento a reddito.  L’immo...

Ostalo
Dob ponude: 160dana
Ažurirano: 5dana

Lokaliteti

Via Chioso, Caslano
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

House & Trade SA

Slični oglasi

Slično u inozemstvu