SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
1 298 523 €
(10 388 € / m²)
Prodaja
3
2+
125 m²
Via ai Bulétt, Canobbio

spavaća soba3
stan125 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Zeitgemäße Wohnung in einer eleganten, terrassierten Wohnanlage, eingebettet ins Grüne und in dominanter Lage mit herrlicher Panoramaöffnung auf den S...

Parametri

Oprema i značajke

Generirano iz umjetne inteligencije

TerasaPogledOtvoreni dnevni boravakDrveni podPrirodno svjetloModerni stilTuš kabina

Ostalo
Dob ponude: 81dana
Ažurirano: 17dana

Lokaliteti

Via ai Bulétt, Canobbio
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

MDA Group Real Estate

Slični oglasi

Slično u inozemstvu