SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
785 025 €
(11 057 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
71 m²
Via delle Scuole, Canobbio

spavaća sobaatypical
stan71 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Moderno appartamento di nuova costruzione a Canobbio, all'interno di un progetto residenziale esclusivo composto da sole 6 unità, con scorcio panorami...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

TerasaOtvoreni dnevni boravakDrveni podPrirodno svjetloPogled

Ostalo
Dob ponude: 159dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

Via delle Scuole, Canobbio
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

House & Trade SA

Slični oglasi

Slično u inozemstvu