SUPA24
887 645 €
(9 246 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
96 m²
Via delle Scuole, Canobbio

spavaća sobaatypical
stan96 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

endesi nuovo appartamento 3,5 locali con vista nella nuova residenza a Canobbio, Lugano.Sup. abitabile: 83 m2Terrazza: 15,50 m2Giardino: 33 m2Sup. ven...

Ostalo
Dob ponude: 282dana
Ažurirano: 22dana

Lokaliteti

Via delle Scuole, Canobbio
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ABINVEST SWISS FIDUCIARIA

Slični oglasi

Slično u inozemstvu