SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
1 412 713 €
(13 081 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
108 m²
Route de Condémine, Bussigny

spavaća sobaatypical
stan108 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

[b]Acor Immobilier[/b] a le plaisir de vous présenter ce [b]magnifique appartement de 4,5 pièces[/b], idéalement situé [b]en position dominante[/b] au...

Ostalo
Dob ponude: 4dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

Route de Condémine, Bussigny
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ACOR Immobilier

Slični oglasi

Slično u inozemstvu