Popis ponuda
9
9
9
651 032 €
(14 153 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
46 m²
Zürcherstrasse, Buchs (ZH)
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
atypical
stan
46 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
Mehr Infos? JETZT hier anrufen: +41 76 834 01 28
Prikaži puni opis
Parametri
Oprema i značajke
Garaža
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
34dana
Ažurirano:
34dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Zürcherstrasse, Buchs (ZH)
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.