Popis ponuda
7
7
7
791 584 €
(7 196 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
110 m²
La Prila, Broc
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
atypical
stan
110 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
Appartement neuf avec grande terrasse dans une promotion de charme et de standing.
À Broc, découvrez la nouvelle promotion "Le Tilleul", un projet...
Prikaži puni opis
Parametri
Oprema i značajke
lift
Internet
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
7dana
Ažurirano:
7dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
La Prila, Broc
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.
Zatražite točnu adresu
Uvećaj kartu
Građanski sadržaji
Reference 5 Immobilier SA
Prikaži telefon
Kontaktirajte prodavatelja
Reference 5 Immobilier SA