SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
949 991 €
(6 597 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
144 m²
Vers-l'Eglise, Botterens

spavaća sobaatypical
stan144 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Bulliard Immobilier a le plaisir de vous présenter cet appartement époustouflant de 4.5 pièces, idéalement situé à Botterens, dans un environnement pa...

Ostalo
Dob ponude: 93dana
Ažurirano: 5dana

Lokaliteti

Vers-l'Eglise, Botterens
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Bulliard Immobilier SA

Slični oglasi

Slično u inozemstvu